Voščenke – Srčki v kožnih barvah in set kartic za barvanje

13,90

Ročno izdelane voščenke Crayon Bug v obliki srca v petih različnih ročno mešanih odtenkih kože. Poučevanje sodobnih otrok o kulturni in etnični raznolikosti je nekaj, kar nas, v The Crayon Bug, navdušuje. Ta komplet je bil ustvarjen, da bi otrokom omogočil risanje in barvanje ljudi, ki so podobni njim in drugim ljudem, ki jih poznajo. Komplet je posebej zasnovan za pokrivanje različnih tonov kože in te voščenke delujejo zelo dobro, če jih nanesemo ena na drugo. Barvice so predstavljene v kraft rjavem lončku, polnem zdrobljenega papirja. KAJ JE VKLJUČENO:

• 5 ročno izdelanih voščenk kožne barve v obliki srca
  • Kraft lonček za shranjevanje
  • 4 kartice za barvanje
Crayon Bug je pisana družinsko podjetje za ročno izdelavo voščenk. Njihove voščenke bodo navdušile otroke in odrasle! The Crayon Bug je bil ustanovljen na pobudo zagotoviti kakovostna darila brez plastike, v katerih bodo otroci lahko uživali. Ker so naše barvice ročno izdelane, se lahko barve nekoliko razlikujejo od slike. Vsako barvico odstranimo iz kalupa in jo ročno poliramo, preden jo skrbno zapakiramo, da zagotovimo, da pride do vas v popolnem stanju. Ker vaš komplet vsebuje naključno mešanico, bomo izbrali barve, ki se med seboj dopolnjujejo in ustvarjajo popolno kombinacijo za vaše kreacije! Voščenke so pakirane v kraft lončku in ne v darilni škatli, kot na slikah.

Na zalogi

Šifra: CRAYON-1-1-1 Kategoriji: ,